Ланівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)

Батьківська плата за харчування в ДНЗ

{C}{C}{C}

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ    СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

{C}{C}{C}{C}                  22  січня 2021                                                     № 25

Про встановлення розміру плати

за харчування дітей в ДНЗ Стрийської

міської ради Стрийського району

Відповідно до рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради від 21 січня 2021р. № 05 «Про встановлення розміру плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області»

НАКАЗУЮ :

{C}1.       {C}Встановити батькам або особам, які їх замінюють, плату за харчування дітей у комунальному дошкільному навчальному закладі в розмірі, що становить   60 відсотків у міській місцевості, 40% у сільській місцевості від вартості харчування на день з 01.02.2021р.;

{C}1.1.           У міській місцевості:

{C}1.1.1. {C}при 10,5 год.,  перебуванні дитини в: групах раннього віку – 20грн.00коп.

дошкільних групах – 31 грн. 00 коп.

{C}1.1.2.              в санаторному дошкільному навчальному  закладі:

в групах раннього віку – 35 грн. 00 коп.

в дошкільних групах – 46 грн. 00 коп.

{C}1.1.3. {C}при 24-годинному перебуванні: в групах раннього віку –  28грн.00 коп.

в дошкільних групах – 36 грн. 40 коп.

1.2.Усільській місцевості:

1.2.1. при 10,5 год. ,  перебуванні дитини в: групах раннього віку – 13 грн.40 коп.

дошкільних групах – 20 грн. 80 коп.

1.2.2.  при 24-годинному перебуванні: в групах раннього віку –  18грн.70 коп.

в дошкільних групах – 24 грн. 30 коп.

2. Встановити розмір плати за день за відвідування дітьми компенсуючих груп у міській місцевості:

2.1. для дітей раннього віку - 15,00 грн.

2.2. для дітей дошкільних груп     - 23,00грн.

3. Визначити розмір плати за харчування дітей:

3.1. у Йосиповицькому дошкільному навчальному закладі в групі інтернатного типу в сумі – 84грн. 00 коп.

3.2. у інтернатній групі дошкільного навчального закладу № 15 м. Стрия у сумі – 110 грн. 00 коп.

{C}4.  {C}Збільшити витрати на харчування на 10 % від плати встановленої у п. 1 , п.2 даного рішення у літній оздоровчий період (90 днів) для придбання свіжих овочів і фруктів з 01. 06. по 31. 08. 2021р.

{C}5.       {C}Звільнити від плати, зазначеної у п.1, п. 2 даного рішення:

5.1. дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, які залишились без піклування батьків;

5.2.дітей зі складним дефектом фізичного та( або) розумового розвитку;

5.3. дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, тощо;

5.4. дітей, батьки яких є ветеранами війни - інвалідами війни, учасниками бойових  дій, учасниками АТО, учасниками ООС встановлені законодавством України;

5.5. дітей із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту;

5.6.дітей із сімей, двоє батьків яких є інвалідами І групи;

5.7.дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини,яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

{C}6.       {C}Знизити на 50 відсотків плату за харчування для батьків  у сім’ях, які мають троє і більше дітей.

{C}7.       {C}Вважати таким, що втратив чинність, наказ міськво від 20. 02. 2020р. № 60 “Про встановлення розміру плати за перебування дітей в дошкільних закладах м. Стрия”.

{C}8.       {C}Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста Л. Денечко.

Т.в.о. начальника                                                               Світлана Івашків