Ланівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)

НАШІ СВЯТА

Що за велет!Титан був та й годі!
Він життя нам пророчив нове.
І ходили чутки у народі,
Що не вмер він,а й досі живе.......
5.03. у Ланівському ЗДО відбулось тематичне заняття-розвага "Тарасовими стежками". Дошкільники старшої групи торкнулись серцем Шевченківських творів, говорили про нелегку долю поета, декламували вірші та співали пісень.

23 жовтня 2019 року в Ланівському ЗДО відбулось свято осені в старшій групі «Веселка».

Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід діти поринули у чарівну осінню атмосферу. Танцем з листочками зустрічали красуню Осінь та її місяців-синочків.

Творчо та цікаво відбулась інсценівка «Парад овочів та фруктів», яка закінчилась піснею «Ходить   гарбуз по городу». Потім глядачі та дошкільнята поринули в осінню казку, героями якої були: Білочка, Їжачок, Зайчики, Лисичка, Сорока та Вітер.

Діти розважались та змагались у грі «Збери овочі та фрукти», танцювали «Осінній хоровод».

На завершення свята Осінь почастувала усіх своїми дарами – смачними яблуками.