Ланівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)

Педагогічний колектив

Дошкільний навчальний заклад укомплектований педагогічними кадрами. Тут працює 5 педагогічних працівників, котрі ділять між собою 4,735 тарифної ставки (1 ставка завідувача ДНЗ, 0,5 ставки музичного керівника, 3,1 ставки вихователя та 0,125 ставки керівника гуртка) .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    ЗАВІДУВАЧ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ:
ШАНДРОВИЧ ОЛЬГА ПЕТРІВНА – закінчила Ужгородський державний університет. Педагогічний стаж роботи на даній посаді 37 років 10 місяців. У 2019 році пройшла курсову перепідготовку у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. У квітні 2020 року атестацію на відповідність  заманій посаді.

ВИХОВАТЕЛІ:
КОЗІЙ ОКСАНА МИРОСЛАВІВНА - має вищу освіту (спеціаліст). Закінчила Дрогобицький педагогічний університет у липні 2007 року за спеціальністю:Початкове навчання. Педагогіка і методика середньої освіти, хореографія. На посаді вихователя працює з квітня 2007 року. Трудовий стаж 14р.4м. Розпочала його у Ланівському ДНЗ. Працює з повним навантаженням.  Дисциплінована, енергійна, ініціативна, працьовита.. У липні 2013 року закінчила навчання на факультеті післядипломної освіти Дрогобицького педагогічного університету. Здобула фахову освіту за кваліфікацією: Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. У 2018р. пройшла курсову перепідготовку у Львівському інституті післядипломної педагогічної освіти, отримала посвідчення.  У квітні 2019 року пройшла чергову атестацію, де за рішенням атестаційної комісії відділу освіти Стрийської райдержадміністрації їй присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії».
МАКОВЕЦЬКА ІРИНА ФЕДОРІВНА - має вищу освіту (спеціаліст). Закінчила Дрогобицький педагогічний університет у липні 2008 року за спеціальністю: Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література, мова і література німецька. Розпочала трудовий стаж у жовтні 2008 року з освітою «бакалавр». Працює з повним навантаженням вихователя.  У липні 2013 року закінчила заочне відділення факультету післядипломної освіти Дрогобицького педагогічного університету. Здобула фахову освіту зі спеціальності: Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. У березні 2020 року та лютому 2021р  пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації за кредитно-модульною системою у КЗ ЛОІППО та Дрогобицькому педагогічному університеті. У квітні  2021. пройшла чергову атестацію. Рішенням атестаційної комісії управління освіти Стрийської міської ради  їй було встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії».
ГИРЯК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА - має вищу освіту. Закінчила Дрогобицький педагогічний університет у липні 2008 року за спеціальністю: Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література, мова і література німецька. Педагогічний стаж роботи 12р.6м.. Розпочала трудовий стаж з освітою «бакалавр» у лютому 2008 року на підміні основного працівника. На даний час працює як основний працівник з навантаженням 1 ставки вихователя та 0.125 ставки керівника гуртка. У 2016р. здобула фахову освіту зі спеціальності: Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку і. У грудні 2018р вийшла з відпустки по догляду за дитиною, перервавши її.  У квітні 2020 року пройла атестацію. Рішенням атестаційної комісії відділу освіти Стрийської РДА їй присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст II категорії
МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК:
ГАВРИЛЯК ХРИСТИНА АНДРІЇВНА має неповну вищу освіту. Закінчила КЗ ЛОР Дрогобицький музичний фаховий коледж ім. В. Барвінського. Поступила на навчання на музичний факультет Дрогобицького ПУ. Розпочала роботу у дошкільному закладі 01.09.2021р. з навантаженням 0.5ст.